Gigabit Ethernet Přepínač Vlákno Optické spínače 4F4E Průmyslové Třídy 4*1.25 G Vlákniny Port 4RJ45 10/100/1000M PCB deska

Gigabit Ethernet Přepínač Vlákno Optické spínače 4F4E Průmyslové Třídy 4*1.25 G Vlákniny Port 4RJ45 10/100/1000M PCB deska

SKU: w81

Podmínka : Nový produkt

1 138.66 Kč 1 405.76 Kč

vezměte prosím na vědomí:

Výchozí s 2ks 1310nm vedlejší Vlákno modul a 2ks 1550nmB straně, 4ks 1550nm B Straně nebo 4ks 1310nm stranu může být poskytnuta jako žádost.

Gigabit Ethernet Přepínač 4G2E Řady Fiber Switch Gigabit 4G4E je Fiber Ethernet Přepínač, který je speciálně určen pro monitorování sítě. To má 4*10/100/1000Mbps Ethernet porty a 4*1.25 Gbps fiber porty. Přijímá Marvell čipy, aby zajistily, nízká spotřeba energie a vysoká stabilita. Rozšiřuje přenosovou vzdálenost sítě od 100m do 120km přes měděné kabely. To může rozšířit přenosovou vzdálenost, tam jsou také mnoho dalších výhod, jako je ochrana izolace, dobré zabezpečení dat, pracovní stálost a snadná údržba. Hlavní Rysy: 1.Podpora přepínání mezi 10/100/1000Base-TX a 1000Base-SX/LX 2.4*1.25 Gbps full-duplex fiber porty a 4*10/100/1000M Ethernet porty s auto-negotiation funkce 3.Podpora 1000M rychlost, MDI/MDIX a half/full-duplex auto-negotiation funkce 4.Každý port má kompletní LED Kontrolka 5.Podporují jednotný režim, jediné vlákno,single režim dual fiber ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora vysoce výkonné QoS funkce na každém portu 8.Podpora 5-16V vstupní napětí 9.Podpora řízení toku IEEE 802.3 x a zpět tlaku, řízení 10.Nevyžaduje žádnou konfiguraci a bude okamžitě fungovat, jakmile se spustí 11.Nízká spotřeba energie čip s chladičem postaven v, aby zajistily dlouhodobý efektivní provoz

Specifikace:

Standardy

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Rychlost přenosu dat:10/100/1000M

Vzdálenost: 100m

UTP Typ: UTP-5E nebo vyšší úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Přenosová Rychlost:1.25 Gbps

Optická Vlnová délka: 850nm/1310nm/1550nm

Vzdálenost: 550m~120km

Výkon

Zpracování Typ: Store and Forward

MAC Velikost Tabulky:4K/6K/8K

Vyrovnávací paměti:500kbs/1Mbit/2Mbit

Jumbo Paketů: 1518 bajtů

Zadní šířka pásma:3,8 G/5,6 G/7,2 G

Čas Zpoždění: <150µs

Moc

Napájení typ: externí napájecí zdroj

Vstupní Napětí: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Zásuvky

Pracovní Napětí: 5-12V

Spotřeba Energie: 2,2 W~3.5 W

Transmissin Vzdálenost

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kabely)

Muti-mode: 2 km

Single-mode:3/20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 hodin

Záruka

1 rok

Prostředí

Skladovací Teplota: -40~70℃

Provozní Teplota: -10~55℃

Relativní Vlhkost: 5-90% ( bez kondenzace)

Mechanické Konstrukce

Rozměr: 215×107×26mm

Hmotnost: 0,4

Hlavní deska DPS

OEM&ODM

Podpůrná

Štítky: vlákno sc, Vlákno, spínač tkané průmyslové, fiber ethernet switch, fiber spínač, d-link router, optický přepínač, bunda cisco, bílý přepínač ethernet, pouzdro lg metro.

  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost: 20*5*3
  • Číslo Modelu: JYD-0402-3
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Název produktu: fiber spínač
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Fbier Port: 4 fiber port 1.25 G
  • Ethernet Port: 4 port RJ45 10/100/1000M
  • Položka Délka: 1m
  • Certifikace: CE
  • Kompatibilní: Huawei
  • Značka: tapirapeco
  • Typ Přepínače: Gigabitovými Switchi

264 Skladem

Související produkty

Strana nebo strana B HTB-3100 HTB-3100/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-vlákna WDM Fiber Media Converter 1310nm B 1550nm

Strana nebo strana B HTB-3100 HTB-3100/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-vlákna WDM Fiber Media Converter 1310nm B 1550nm

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD TIPY: Vítejte SeeMe Technology Co., LTD. Máme všechny druhy optických produktů. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste nemohli najít produkty, on-line, co chcete. Naše poslání: Jsme se ujistit, že jsme se poskytnout vám kvalifikované produkty a nejlepší služby. Všechny naše
327.65 Kč

262.12 Kč

1KS Nové OR23B FTTH Optický Přijímač CATV S WDM, AGC Převodník SC APC Konektor Mini Mode S Palcový RF 2 Výstup Speciální Prodej

1KS Nové OR23B FTTH Optický Přijímač CATV S WDM, AGC Převodník SC APC Konektor Mini Mode S Palcový RF 2 Výstup Speciální Prodej

1KS Nové OR23B FTTH Optický Přijímač CATV S WDM, AGC Převodník SC APC Konektor Mini Mode S Palcový RF 2 Výstup Speciální Prodej 1 popis Produktu OR23 FTTB Optický Přijímač,Bez WDM a Optických ovládání AGC funkce, další parametry jsou stejné jako OR23B.OR23B FTTB Vysoké Úrovni Optického Přijímače
622.86 Kč

485.74 Kč

2 V 1 Optický Power Meter s 10km Laserového Zdroje, Vizuální Poruchy lokátor VD708-10mw

2 V 1 Optický Power Meter s 10km Laserového Zdroje, Vizuální Poruchy lokátor VD708-10mw

2 V 1 Optický Power meter s 10km Laserového zdroje, Vizuální Poruchy lokátor VD708-10mw VOLKS Nabízí novou generaci FTTH Kabel Tester -- VD708-10mW, zaměřené na FTTx test, rychlá ztráta detekce a rychlého přístupu k testu.VD708 Série typ optický power meter funkce, kompaktní konstrukce a stabilní výkon.Ty
1 211.11 Kč

387.56 Kč

1.25 Gb/s SFP Modul Mini GBIC Gigabit BIDI Fiber Optic Transceiver, Single Vlákno SM, 1310nm/1550nm, SC 3 km

1.25 Gb/s SFP Modul Mini GBIC Gigabit BIDI Fiber Optic Transceiver, Single Vlákno SM, 1310nm/1550nm, SC 3 km

Poznámka: Když umístíte objednávku, prosím, laskavě na vědomí, které značku Switch SFP kompatibilní s, Díky moc za vaši laskavou spolupráci. 1.25 Gb/s SFP Transceiver, single vlákno, singlemode 3 km 1310nm/1550nm, SC DDM Popis GE-BX03-SM1310S Vysílače jsou vysoký výkon, nákladově efektivní modul,
421.73 Kč

383.88 Kč

0,3 dB FTTH optické vlákno fast/quick konektor SC UPC/SC APC, single-mode

0,3 dB FTTH optické vlákno fast/quick konektor SC UPC/SC APC, single-mode

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, jakýkoliv dotaz, pls, neváhejte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Nabídka pre-embedded FTTH SC/UPC optické vlákno rychle konektor Vlastnosti: 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu
1 600.40 Kč

800.20 Kč

Reverzní PoE 4GE GEPON ONU FTTB MDU Kompatibilní s fiberhome Huawei ZTE

Reverzní PoE 4GE GEPON ONU FTTB MDU Kompatibilní s fiberhome Huawei ZTE

Popis Produktu Na G104P Reverse Power over Ethernet (Reverzní PoE pro krátké) je průmysl-vedoucí remote multi bytu v jednotce (MDU) zahájila GXCOM, který na pasivní optické sítě(PON), usnadňuje napájení pro Vlákna Do Budovy (FTTB)instalace v chodbách, poskytuje širokopásmový přístup k síti forfamilies

432.54 Kč