Alcatel-lucent control board FANT-F 3FE53701AABA pro Alcatel-lucent OLT 7360

Alcatel-lucent control board FANT-F 3FE53701AABA pro Alcatel-lucent OLT 7360

SKU: w307

Podmínka : Nový produkt

3 244.06 Kč

Štítky: mini zte olt, vsol olt, olt ftth metr, olt epon vsolution, gpon olt, gpon huawei olt, gpon, huawei olt, 2 olt epon, 8 port gpon olt.

  • Značka: FiberCore
  • Certifikace: CE
  • místo původu: Hebei, Čína (Pevnina)
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: FANT-F

786 Skladem

Likalove2005
2020-12-18
5/5
Top

Související produkty

Doprava zdarma EI-21 Elektrody pro Ilsintech Swift S3 S5 K7 Fusion Splicer

Doprava zdarma EI-21 Elektrody pro Ilsintech Swift S3 S5 K7 Fusion Splicer

Doprava zdarma EI-21 Elektrody pro Ilsintech Swift S3 S5 K7 Fusion Splicer Popis Produktu To je jeden pár vyměňte elektrody pro Swift S3 S5 K7 Series Fusion Splicer. 100% ZBRUSU NOVÉ! Užívání život pro splice nad 5000times, Splice ztráta méně než 0,02 dB K dispozici pro jiné

345.60 Kč

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp) SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm Popis Rychlá Montáž Konektor (také s názvem
2 984.53 Kč

1 760.87 Kč

30 KS/Lot 1X16 PLC SM 0,9 mm G657A1 PVC 1m FTTH Optický Splitter bez konektoru

30 KS/Lot 1X16 PLC SM 0,9 mm G657A1 PVC 1m FTTH Optický Splitter bez konektoru

1x16 PLC Vlákno Splitter, Mini Modul, 900um, Optická Spojka SC Singlemode simplex Ocelové Trubky plc optické splitter bez konektoru Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál
2 141.08 Kč

1 948.38 Kč

2 x 16 SC APC UPC Kazeta Typ PLC Splitter, (1xN, 2xN pro Možnost) , G657A Vláken, s ABS Plast Box Balení

2 x 16 SC APC UPC Kazeta Typ PLC Splitter, (1xN, 2xN pro Možnost) , G657A Vláken, s ABS Plast Box Balení

moudrý(@)firstfiber.kn FirstFiber.kn Obchod nabízí různé 1xN a 2xN PLC Kazetový rozbočovače, včetně 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, 1x64 Kazetový typ PLC splitter a 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 Kazetový typ PLC rozbočovače. Funkce • Dobré uniformitě a nízké průchozí útlum •

475.79 Kč

DVP-740 Fusion Spojování Optických Fusion Lepička Stroj Shealth Svorka 3 v 1 Vlákno Držák

DVP-740 Fusion Spojování Optických Fusion Lepička Stroj Shealth Svorka 3 v 1 Vlákno Držák

DVP-740 Fusion Spojování Optických Fusion Lepička Stroj Shealth Svorka 3 v 1 Vlákno Držák Název produktu: Vlákno Držáky pro DVP-740 splicer 1 pár Původ: Čína Použitelné modely :NanJing DVP-740 Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete slevu ,prosím, neváhejte nás kontaktovat

1 405.76 Kč