Doprava zdarma AI-7 AI-8 AI-9 Optických Vláken Svařování Splétání Stroje, Baterie fusion splicer Baterie

Doprava zdarma AI-7 AI-8 AI-9 Optických Vláken Svařování Splétání Stroje, Baterie fusion splicer Baterie

SKU: w1015

Podmínka : Nový produkt

3 163.60 Kč 3 438.70 Kč

Doprava zdarma AI-7 AI-8 AI-9 Optických Vláken Svařování Splétání Stroje, Baterie fusion splicer Baterie Baterie Model: AI-7 AI-8 AI-9 v baterie

Původ: Čína

Štítky: optické svářečku, 7 tablet, fitel s178, xiaomi y9, signalfire, inno ifs 15, FIber fusion lepička, digitální tiskárny, fólie, ai 9, svářečka optických vláken.

  • Číslo Modelu: AI-7
  • Značka: signalfire

626 Skladem

Související produkty

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp) SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm Popis Rychlá Montáž Konektor (také s názvem
2 984.53 Kč

1 760.87 Kč

1,25 G BiDi 40 KM 1310nm/1550nm 40km WDM DDM, SFP Modul Fiber Transceiver SFP Transceiver

1,25 G BiDi 40 KM 1310nm/1550nm 40km WDM DDM, SFP Modul Fiber Transceiver SFP Transceiver

1.25 Gbps SFP Bi-Směrový Vysílač, 40 km až na 0°C~+70°C, S Digital Diagnostic Monitoring obsah Balení: SC 1,25 G BiDi SFP TX1550nm/RX1310nm 1 kus S C 1,25 G BiDi SFP TX1310nm/RX1550nm 1 kus Funkce 1.Dual data-rate of 1,25 Gbps/1.063 Gbps provozu 2.1310 nm/ 1550nm laser and PIN/APD fotodetektor

302.78 Kč

Doprava Zdarma Trubka Plášť Kabelu Řezacím Kabel Striptérka Loose Tube Bunda Řezacím Vlákno Striptérka

Doprava Zdarma Trubka Plášť Kabelu Řezacím Kabel Striptérka Loose Tube Bunda Řezacím Vlákno Striptérka

Doprava Zdarma Trubka Plášť Kabelu Řezacím Kabel Striptérka Loose Tube Bunda Řezacím Vlákno Striptérka Popis: optický kabel bunda řezacím je účinný a nepostradatelný nástroj pro optické vlákno kabel ukončení. To snadno rozparky PVC plášť kabelu do dvou vyvolených, než krimpování, jak v poli
173.02 Kč

157.44 Kč

Doprava zdarma 10pcs/lot Vysoce Kvalitní L925BP Drop Kabelů FTTH Optický Mechanický Spoj Optických Vláken Mechanické Svářečku

Doprava zdarma 10pcs/lot Vysoce Kvalitní L925BP Drop Kabelů FTTH Optický Mechanický Spoj Optických Vláken Mechanické Svářečku

Doprava zdarma 10pcs/lot Vysoce Kvalitní L925BP Drop Kabelů FTTH Optický Mechanický Spoj Holé Optických Vláken Mechanické Svářečku Funkce 1. Na základě unikátní box-budovy pro lisovací technologie. 2. Precizní kovové slitiny komponenty s co-axiální já centrování, vynikající a

289.80 Kč

Doprava zdarma VFL 650nm Vlákno Laserový Optický FTTH Tester Vizuální Poruchy Lokátor 30 mw

Doprava zdarma VFL 650nm Vlákno Laserový Optický FTTH Tester Vizuální Poruchy Lokátor 30 mw

Doprava zdarma VFL 650nm Vlákno Laserový Optický FTTH Tester Vizuální Poruchy Lokátor 30 mw Na 650nm Pen typ Vizuální Poruchy Finder je speciálně navržen pro terénní pracovníky, kteří potřebují efektivní a úsporný nástroj na vlákno obrysu, vláken, směrování a kontinuitu cheching v optické síti

402.26 Kč